Paweł Więch

Psycholog kliniczny
Psychoterapeuta

Aleksandra Bukowska

Psycholog
Psychoterapeuta

  • Anna Zakrzewska

Psycholog
Psychoterapeuta

Psychoterapeuta Trójmiasto

💡Jeśli zmagasz się z negatywnymi myślami, lękiem lub depresją? Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) może być rozwiązaniem, którego szukałeś(aś). Mieszkając w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot), bez wychodzenia z domu możesz skorzystać ze wsparcia online naszych sprawdzonych specjalistów – psychologów i psychoterapeutów.
Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) to oparte na dowodach naukowych podejście do leczenia zdrowia psychicznego, które skupia się na kwestionowaniu i zmianie negatywnych myśli i zachowań. Psychoterapia prowadzona online jest pełnowartościową i skuteczna formą pomocy jak sesje twarzą w twarz z wyszkolonym specjalistą, co czyni ją dostępną opcją dla tych, którzy szukają wsparcia  dla siebie lub bliskich.

psycholog psychoterapeuta trojmiasto

Znajdź zaufanego terapeutę poznawczo-behawioralnego online w Trójmieście


Znalezienie odpowiedniego psychoterapeuty może być trudne, dlatego jest kilka pytań, które powinieneś/aś sobie zadać. Jakie referencje ma terapeuta? Czy jest certyfikowany przez jakieś organy zarządzające i/lub czy ma stopień naukowy w dziedzinie psychologii? Jakie ma doświadczenie w terapii poznawczo behawioralnej online i w Twoim konkretnym obszarze, w którym szukasz wsparcia – tj. trudności, z którymi się zmagasz (np.  depresją, lęk uogólniony, psychoterapia młodzieży). Wreszcie, dowiedzieć się, czy specjalizują się w terapii poznawczo-behawioralnej, czy nie. Zawsze powinieneś/aś czuć się komfortowo ze swoim terapeutą/tką i mieć pewność, że może zapewnić Ci wysokiej jakości wsparcie.
Praca z terapeutą poznawczo-behawioralnym online może być wygodnym (nie trzeba tracić czasu na dojazdy) i skutecznym sposobem na uzyskanie niezbędnej pomocy. 

Zmagasz się z lękiem lub obniżonym nastrojem?

Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) online jest odpowiedzią. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć z naszym przewodnikiem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zachęcamy Cię do przeczytania artykułów na naszym blogu. Dowiedz się wszystkiego, co warto wiedzieć o tym nurcie terapeutycznym.

Wyślij wiadomość

3000 3000 max e1652961594752

Tagi: Psychoterapia Trójmiasto; Psychoterapeuta Trójmiasto; Psycholog Trójmiasto;

Dowiedz się, jak zmniejszyć stres poprzez Terapię Poznawczo-Behawioralną (CBT) online! Uzyskaj wsparcie od wykwalifikowanych terapeutów w bezpiecznym środowisku.

Rozwijaj zdrowe mechanizmy radzenia sobie z niepokojem, naucz się zdrowych sposobów radzenia sobie ze stresem, takich jak techniki relaksacyjne i ćwiczeń.  Pomocne materiały i zasoby znajdziesz na naszej stronie.

Jak przygotować się do terapii online?

Jeśli czujesz się gotowy/a na spotkanie, przycisk Poznaj naszych specjalistów przeniesie Cię do wyboru specjalistów, gdzie będziesz mógł/mogła umówić się na spotkanie online. Jeśli chcesz zadać swoje pytanie dotyczące terapii, kliknij tu: Pytania i Odpowiedzi lub zadzwoń do nas pod numer 535 945 089.

Umów konsultację - Diagnoza ADHD

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie