• mgr Paweł Więch

Psycholog kliniczny
Psychoterapeuta CBT

  • mgr Sylwia Walendziewska

Psycholog
Psychoterapeuta CBT

  • mgr Karolina Łukaszewska

Psycholog
Psychoterapeuta CBT

  • mgr Aleksandra Bukowska

Psycholog
Psychoterapeuta CBT

Psychoterapeuta Kalisz

Mieszkając w Kaliszu, bez wychodzenia z domu możesz skorzystać ze wsparcia naszych sprawdzonych specjalistów – psychologów i psychoterapeutów.

Psycholog Kalisz prywatnie

Psychoterapia poznawczo-behawioralna online 
Psychoterapia poznawczo-behawioralna (CBT) jest rodzajem terapii, która opiera się na założeniu, że nasze myśli, uczucia i zachowania są ze sobą powiązane i mogą na siebie wpływać. Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest ustrukturyzowaną formą terapii, jej celem jest pomoc osobom w zidentyfikowaniu i zmianie negatywnych wzorców myślowych i zachowań, które przyczyniają się do ich emocjonalnego i psychicznego dyskomfortu. W szeregu badań naukowych wykazano, że terapia poznawczo-behawioralna jest skuteczną metodą leczenia wielu trudności związanych ze zdrowiem psychicznym, między innymi depresji, lęku, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (OCD), zespołu stresu pourazowego (PTSD) i zaburzeń odżywiania.
Wykazano również, że psychoterapia poznawczo-behawioralna ma długotrwałe efekty, a osoby doświadczają zmniejszenia objawów i poprawy funkcjonowania nawet po zakończeniu terapii.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem terapii lub/i szukasz sprawdzonego specjalisty zachęcamy Cię do skorzystania z 15-minutowej darmowej porady telefonicznej, podczas której nasz Opiekun Terapii odpowie na Twoje pytania oraz pomoże Ci wybrać wybrać odpowiedniego specjalistę dla Ciebie lub bliskiej osoby.

Jeśli z jakichś powodów nie możesz lub po prostu wolisz formę online, ponieważ nie chcesz tracić czasu jazdę po Kaliszu lub z Kalisza do innego miasta możesz umówić sesję psychoterapii online. 

Jeśli szukasz psychoterapeuty lub psychologa w Kaliszu, który przyjmuje stacjonarnie, możesz zacząć od wyszukiwania w Internecie, kontaktując się z lokalnymi organizacjami zdrowia psychicznego lub prosząc o skierowanie w ramach opieki zdrowotnej w okolicy.

Sesja z psychoterapeutą trwa 50 minut i odbywają się przeważnie raz w tygodniu. Pierwsze 3 spotkania to sesje konsultacyjne, służą omówieniu problemu pacjenta, poznaniu jego historii, opracowaniu celów do pracy oraz omówienie najbardziej zalecanej formy psychoterapii.

Wyślij wiadomość

3000 3000 max e1652961594752

Umów konsultację - Diagnoza ADHD

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie