• mgr Paweł Więch

Psycholog kliniczny
Psychoterapeuta CBT

  • mgr Sylwia Walendziewska

Psycholog
Psychoterapeuta CBT

  • mgr Karolina Łukaszewska

Psycholog
Psychoterapeuta CBT

  • mgr Aleksandra Bukowska

Psycholog
Psychoterapeuta CBT

  • mgr Agnieszka Mazurek

Psycholog
Psychoterapeuta CBT

Psychoterapia Zielona Góra

Mieszkając w Zielonej Górze, jesteś w stanie  bez wychodzenia z domu możesz skorzystać ze wsparcia naszych sprawdzonych specjalistów – psychologów i psychoterapeutów. Czy terapia online to słuszna opcja? Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. 

Psychoterapia Zielona Góra

Psycholog Zielona Góra

Czy czujesz się ostatnio przytłoczony, zestresowany lub po prostu nie jesteś sobą? Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić pierwszy krok w kierunku lepszego samopoczucia, rozważ psychoterapię online terapeutą w Recykling Myśli.

Jeśli Twoja praca nie pozwala Ci na wzięcie godziny wolnego, gdy tego potrzebujesz, możesz skorzystać z psychoterapii online. Mieszkając w Zielonej Górze możesz połączyć się z naszymi specjalistami w Warszawie. Psychoterapia w formie online może być dobrą opcją dla tych, którzy mają zajęty harmonogram, nie chcą tracić czasu na dojazdy, mają problemy z poruszaniem się lub mieszkają na obszarach wiejskich z ograniczonym dostępem do usług zdrowia psychicznego.

W Recykling Myśli otrzymasz profesjonalne i pełne współczucia wsparcie, które pomoże Ci rozwiązać szeroki zakres problemów emocjonalnych i psychologicznych. 

Rozumiemy, że życie potrafi być stresujące i pełne wyzwań, ale z odpowiednim wsparciem można pokonać przeszkody i osiągnąć trwałą zmianę.

Umów się na pierwszą sesję ze specjalistą (psychologiem, psychoterapeutą) w zaciszu własnego domu w Zielonej Górze. Sesja z psychoterapeutą trwa 50 minut i odbywają się przeważnie raz w tygodniu. Pierwsze spotkania to sesje konsultacyjne, służą omówieniu problemu pacjenta, poznaniu jego historii, opracowaniu celów do pracy oraz omówienie najbardziej zalecanej formy psychoterapii. 

Jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać!

 

Wyślij wiadomość

3000 3000 max e1652961594752

Tagi: Psychoterapia Zielona Góra; Psychoterapeuta Zielona Góra; Psycholog Zielona Góra

Umów konsultację - Diagnoza ADHD

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie